Borås Stads logotype

Elevhälsa

Specialpedagog

Mikael Engelhart
mikael.engelhart@edu.boras.se
033-357357
0768-887357

Speciallärare

Bodil Rylander
bodil.rylander@edu.boras.se
0766-230727

Skolsköterska

Jacqueline Uddgren
Arbetar tisd, torsd och fred.
Jacquline.Uddgren@boras.se
033-358025

Skolpsykolog

Stina Karlsson
stina.karlsson@boras.se
033-358574
076-888 33 84

Rektor F-9

Sofia Kiviharju
sofia.kiviharju@boras.se
033-358014
0768-888014

Rektor grundsärskolan år 7-9

Rune John
rune.john@boras.se
033-358174
0704-5581174

Skolkurator

Elisabet Bergenholtz
Arbetar tisd, torsd, fred
elisabet.bergenholtz@boras.se
033-355979

Dela |
Sidan uppdaterad: 2014-02-21
Kontakt
Grundskolor SDF Norr
Erikslundskolan
033-35 80 15
erikslundskolan@boras.se

Besöksadress
Campinggatan
506 40 Borås

Filer tillgängliga för nedladdning
Ikon som illustrerar filtyp Filnamn
Tfn 033-35 70 00     e-post boras.stad@boras.se     Postadress Borås Stad 501 80 Borås

Om webbplatsen >>               RSS>>