Logotyp för Borås Stad
Logotyp för Borås Stad
Logotyp för Borås Stad

Tjänstepersoner i huset

Peronalen på Träffpunkt Simonsland:


Namn

Titel

Telefonnummer


Sofie Nelsén

Enhetschef


0721-60 09 89

sofie.nelsen@boras.se

Anna Rångemyr

Verksamhetssamordnare


033-35 31 39

Anna.Rangemyr@boras.se

Åsa Broms

Verksamhetssamordnare


033-35 50 88

asa.broms@boras.se

Andreas Stenman

Samordnare


033-35 51 10

andreas.stenman@boras.se

Sarah Ali

Samordnare


033-35 31 49

sarah.ali@boras.se

Ewa Fandrejewska

Samordnare


033-35 51 10

ewa.fandrejewska@boras.se

Peter Johansson

Samordnare


033-35 51 10

peter.johansson@boras.se

Tjänsten är vacant

Funktionshindersamordnare


033-35 58 63


Johanna Sundström

Frivilligsamordnare


0768-888219

johanna.sundstrom@boras.se

Åsa Franzén


Frivilligsamordnare

0733-113429

Asa.Franzen@boras.se

Hasse Ekblom


Föreningssamordnare

0768-885666

hasse.ekblom@boras.se

Helene Arvidsson


Handledare - Café Simon

0734-327021

Helene.Arvidsson@boras.se

Eva Engström


Handledare - Café Simon

0734-327021

Eva.Engstrom@boras.se

Daniel Tisell


Handledare - Lokalvård/Vaktmästeri

033-35 73 92

daniel.tisell@boras.se

Maya Åsberg


Handledare - Lokalvård

0733-113434

maya.asberg@boras.se





Reception



033-35 51 10


Café Simon



0734-327021



Ikon: pratbubblor

Om du har frågor kontakta:

Senast ändrad:

Ändrad av:

Dela sidan: Tjänstepersoner i huset

Facebooksymbol Twittersymbol LinkedInsymbol E-postsymbol
Ikon: tidning

Nyheter

Ikon: Kalender

Kalender