Logotyp för Borås Stad
Logotyp för Borås Stad
Borås Stads logotyp, till startsidan

Skolledning och expedition

Lista med namn. e-postadress och telefonnummer till skolans rektorer och expedition.

Titel

Namn

E-post

Telefon

Rektor

Helén Nejderås-Stomberg

helen.stomberg@boras.se

033-35 70 91

Biträdande Rektor

Cecilia Samuelsson

cecilia.samuelsson@boras.se

033-35 38 41

Skoladministratör

Simon Johansson

simon2.johansson@boras.se

033-35 83 70

Speciallärare

Hannah Freij Lidén

hannah.freij.liden@edu.boras.se

0734-32 81 16

Personal

Lista med namn, e-postadress kontaktuppgifter till skolans personal.

Klass

Placering

Namn

E-post

Telefon

Klass 1-6A


Fjärdingskolan

Fanny Samuelsson (Klasslärare)

fanny.s.samuelsson@edu.boras.se

0734-32 87 70

Klass 1-6A

Fjärdingskolan

Mia Bergström

mia.bergstrom@edu.boras.se

0734-32 87 70

Klass 1-6A

Fjärdingskolan

Caroline Fors Tidqvist

caroline.tidqvist@boras.se

0734-32 87 70

Klass 1-6A

Fjärdingskolan

Therese Björling

therese.bjorling@edu.boras.se

0734-32 87 70

Klass 1-6A

Fjärdingskolan

Mikkaela Krüger

mikkaela.kruger@edu.boras.se

0734-32 87 70

Klass 1-6B

Fjärdingskolan

Sara Åkerström (Klasslärare)

sara.akerstrom@edu.boras.se

0766-23 06 03

Klass 1-6B

Fjärdingskolan

Christina Axelsson

christina.axelsson@edu.boras.se

0766-23 06 03

Klass 1-6B

Fjärdingskolan

Carina Hjalmarsson

carina.hjalmarsson@edu.boras.se

0766-23 06 03

Klass 1-6B

Fjärdingskolan

Yvonne Morberg

yvonne.morberg@edu.boras.se

0766-23 06 03

Klass 1-6B

Fjärdingskolan

Carolina Ovesson

carolina.ovesson@edu.boras.se

0766-23 06 03

Klass 1-6C

Fjärdingskolan

Linda Gunnarsson (Klasslärare)

linda.gunnarsson@edu.boras.se

0766-23 05 84

Klass 1-6C

Fjärdingskolan

Nedret Hodzic

nedret.hodzic@boras.se

0766-23 05 84

Klass 1-6C

Fjärdingskolan

Fredric Gustafsson

fredrik.gustafsson@edu.boras.se

0766-23 05 84

Klass 1-6C

Fjärdingskolan

Johanna Johansson

johanna.johansson@edu.boras.se

0766-23 05 84

Klass 1-6C

Fjärdingskolan

Mirjeta Aliu

mirjeta.aliu@edu.boras.se

0766-23 05 84

Klass 1-6C

Fjärdingskolan

Jessica Tapaninaho

jessica.tapaninaho@edu.boras.se

0766-23 05 84

Klass 1-6D

Fjärdingskolan

Johanna Alex Henriksson (Klasslärare)

johanna.alex@edu.boras.se

0766-23 05 98

Klass 1-6D

Fjärdingskolan

Linda Karlsson

linda.l.karlsson@edu.boras.se

0766-23 05 98

Klass 1-6D

Fjärdingskolan

Ronja Johansson

ronja.johansson@boras.se

0766-23 05 98

Klass 1-6D

Fjärdingskolan

Jenny Andersson

jenny.a.andersson@boras.se

0766-23 05 98

Klass 1-6D

Fjärdingskolan

Annelie Hansson

annelie.hansson@boras.se

0766-23 05 98

Klass 1-6E

Fjärdingskolan

Karin Sabel (Klasslärare)

karin.sabel@edu.boras.se

0766-23 05 47

Klass 1-6E

Fjärdingskolan

Mariette Kuusisto

mariette.kuusisto@edu.boras.se

0766-23 05 47

Klass 1-6E

Fjärdingskolan

Merika Gustafsson

merika.gustafsson@boras.se

0766-23 05 47

Klass 1-6F

Fjärdingskolan

Sandra Tronstad (Klasslärare)

sandra.tronstad@boras.se

0766-23 05 83

Klass 1-6F

Fjärdingskolan

Niklas Gustafsson

niklas.gustafsson@edu.boras.se

0766-23 05 83

Klass 1-6F

Fjärdingskolan

Anna-Charlotta Samuelsson

charlotta.Samuelsson@boras.se

0766-23 05 83

Klass 1-6F

Fjärdingskolan

Alva Elmgren

alva.elmgren@edu.boras.se

0766-23 05 83

Klass 8

Fjärdingskolan

Disa Axelsson

disa.axelsson@edu.boras.se

0766-23 05 83

Klass 7-9A

Bodaskolan

Jenny Blomgren (Klasslärare)

jenny.blomgren@edu.boras.se

0766-23 06 18

Klass 7-9A

Bodaskolan

Ann Bark

anne.bark@edu.boras.se

0766-23 06 18

Klass 7-9A

Bodaskolan

Filippa Rahm

filippa.rahm@edu.boras.se

0766-23 06 18

Klass 7-9A

Bodaskolan

Pernilla Mäyrä

pernilla.p.mayra@edu.boras.se

0766-23 06 18

Klass 7-9A

Bodaskolan

Anna Karlsson

anna.g.karlsson@edu.boras.se

0766-23 06 18

Klass 7-9B

Bodaskolan

Celina Åkesson Svanberg (Klasslärare)

celina.akesson.svanberg@edu.boras.se

0734-32 79 51

Klass 7-9B

Bodaskolan

Isabel Fällström Nano

isabel.fallstrom.nano@edu.boras.se

0734-32 79 51

Klass 7-9B

Bodaskolan

Carina Bergquist

carina.bergquist@boras.se

0734-32 79 51

Klass 7-9B

Bodaskolan

Sebastian Lönn

sebastian.lonn@edu.boras.se

0734-32 79 51

Klass 7-9B

Bodaskolan

Jenny Olsson

jenny.olsson@edu.boras.se

0734-32 79 51

Klass 7-9B

Bodaskolan

Emelie Johansson

emelie.j.johansson@boras.se

0734-32 79 51

Klass 7-9C

Bodaskolan

Pernilla Blixt Olsson (Klasslärare)

pernilla.blixt.olsson@edu.boras.se

0766-23 05 82

Klass 7-9C

Bodaskolan

Ingrid Lundgren

Ingrid.Lundgren@boras.se

0766-23 05 82

Klass 7-9C

Bodaskolan

Ganimete Xhemajli

ganimete.xhemajli@edu.boras.se

0766-23 05 82

Klass 7-9C

Bodaskolan

Emmy Pihl

emmy.pihl@edu.boras.se

0766-23 05 82

Klass 7-9C

Bodaskolan

Åsa Brandt

asa.brandt@boras.se

0766-23 05 82

Klass 7-9C

Bodaskolan

Rebecca Svahn

rebecca.svahn@edu.boras.se

0766-23 05 82


Ikon: pratbubblor

Kontakt

Senast ändrad:

Uppdaterad av:

Dela sidan: Personal

Facebooksymbol Twittersymbol LinkedInsymbol E-postsymbol