Borås Stads logotyp

Meny

Meny

Borås Stads logotyp, till startsidan

Personal

Skolledning och expedition

Lista med namn. e-postadress och telefonnummer till skolans rektorer och expedition.

Titel

Namn

E-post

Telefon

Rektor

Helén Nejderås-Stomberg

helen.stomberg@boras.se

033-35 70 91

Biträdande Rektor

Cecilia Samuelsson

cecilia.samuelsson@boras.se

033-35 38 41

Skoladministratör

Simon Johansson

simon2.johansson@boras.se

033-35 83 70

Speciallärare

Hannah Freij Lidén

hannah.freij.liden@edu.boras.se

0734-32 81 16

Personal

Lista med namn, e-postadress kontaktuppgifter till skolans personal.

Klass

Placering

Namn

E-post

Telefon

Klass 1


Fjärdingskolan

Hanna Hertzberg (Klasslärare)

hanna.hertzberg@edu.boras.se

0734-32 87 69

Klass 1

Fjärdingskolan

Jenny Olsson

jenny.olsson@edu.boras.se

0734-32 87 69

Klass 1

Fjärdingskolan

Therese Björling

therese.bjorling@edu.boras.se

0734-32 87 69

Klass 1

Fjärdingskolan

Carolina Ovesson

carolina.ovesson@edu.boras.se

0734-32 87 69

Klass 1

Fjärdingskolan

Caroline Fors Tidqvist

caroline.tidqvist@boras.se

0734-32 87 69

Klass 1

Fjärdingskolan

Sebastian Lönn

sebastian.lonn@edu.boras.se

0734-32 87 69

Klass 1

Fjärdingskolan

Sasha Kavanagh

sasha.s.kavanagh@edu.boras.se

0734-32 87 69

Klass 2


Fjärdingskolan

Yvonne Östanbäck (Klasslärare)

yvonne.ostanback@edu.boras.se

0766-23 06 03

Klass 1

Fjärdingskolan

Christina Axelsson

christina.axelsson@edu.boras.se

0766-23 06 03

Klass 1

Fjärdingskolan

Carina Hjalmarsson

carina.hjalmarsson@edu.boras.se

0766-23 06 03

Klass 1

Fjärdingskolan

Yvonne Morberg

yvonne.morberg@edu.boras.se

0766-23 06 03

Klass 1

Fjärdingskolan

Merika Gustavsson

carina2.gustavsson@boras.se

0766-23 06 03

Klass 3

Fjärdingskolan

Fredric Gustafsson (Klasslärare)

fredrik.gustafsson@edu.boras.se

0766-23 05 84

Klass 3

Fjärdingskolan

Annah Karlsson

anna.g.karlsson@edu.boras.se

0766-23 05 84

Klass 3

Fjärdingskolan

Emmelie Johansson

emelie.j.johansson@boras.se

0766-23 05 84

Klass 3

Fjärdingskolan

Oskar Alm

oskar.bjornsson@edu.boras.se

0766-23 05 84

Klass 3

Fjärdingskolan

Johana Johansson

johanna.johansson@edu.boras.se

0766-23 05 84

Klass 5

Fjärdingskolan

Johanna Alex Henriksson (Klasslärare)

johanna.alex@edu.boras.se

0766-23 05 98

Klass 5

Fjärdingskolan

Mia Bergström

mia.bergstrom@edu.boras.se

0766-23 05 98

Klass 5

Fjärdingskolan

Pernilla Mäyrä

pernilla.p.mayra@edu.boras.se

0766-23 05 98

Klass 5

Fjärdingskolan

Anna Charlotta Samuelsson

charlotta.samuelsson@boras.se

0766-23 05 98

Klass 5

Fjärdingskolan

Annelie Hansson

annelie.hansson@boras.se

0766-23 05 98

Klass 7


Fjärdingskolan

Linda Henriksson (Klasslärare)

linda.henriksson@edu.boras.se

0766-23 05 47

Klass 7

Fjärdingskolan

Karin Sabel

karin.sabel@edu.boras.se

0766-23 05 47

Klass 7

Fjärdingskolan

Linda Karlsson

linda.l.karlsson@edu.boras.se

0766-23 05 47

Klass 7

Fjärdingskolan

Mariette Kuusisto

mariette.kuusisto@edu.boras.se

0766-23 05 47

Klass 7

Fjärdingskolan

Stephanie Wilhelmsson

stephanie.wilhelmsson@edu.boras.se

0766-23 05 47

Klass 8


Fjärdingskolan

Marie Björklund (Klasslärare)

marie.m.bjorklund@edu.boras.se

0734-32 81 17

Klass 8

Fjärdingskolan

Niklas Gustafsson

niklas.gustafsson@edu.boras.se

0734-32 81 17

Klass 8

Fjärdingskolan

Linda Gunnarsson

linda.gunnarsson@edu.boras.se

0734-32 81 17

Klass 8

Fjärdingskolan

Vivian Bylin

vivian.bylin@edu.boras.se

0734-32 81 17

Klass 7-9B


Bodaskolan

Jenny Blomgren (Klasslärare)

jenny.blomgren@edu.boras.se

0766-23 06 18

Klass 7-9B

Bodaskolan

Tiffany Karlsson

tiffany.flodemark@boras.se

0766-23 06 18

Klass 7-9B

Bodaskolan

Ann Bark

anne.bark@edu.boras.se

0766-23 06 18

Klass 7-9C


Bodaskolan

Anna Svensson (Klasslärare)

anna.s.svensson@boras.se

0766-23 05 85

Klass 7-9C

Bodaskolan

Carina Bergquist

carina.bergquist@boras.se

0766-23 05 85

Klass 7-9C

Bodaskolan

Ingrid Lundgren

Ingrid.lundgren@boras.se

0766-23 05 85

Klass 7-9C

Bodaskolan

Aleksandra Dimitrovska Persson

aleksandra.persson.dimitrovska@edu.boras.se

0766-23 05 85

Klass 7-9C

Bodaskolan

Karina Bergstrand

karina.bergstrand@edu.boras.se

0766-23 05 85

Klass 7-9D

Bodaskolan

Annelie Hedin-Ryan (Klasslärare)

anneli.hedin-ryan@edu.boras.se

0766-23 05 82

Klass 7-9D

Bodaskolan

Christina Hall

christina.hall@boras.se

0766-23 05 82

Klass 7-9D

Bodaskolan

Jessica Tappaninaho

jessica.tapaninaho@edu.boras.se

0766-23 05 82

Klass 7-9D

Bodaskolan

Ganimete Xhemajli

ganimete.xhemajli@edu.boras.se

0766-23 05 82

Klass 7-9D

Bodaskolan

Magnus Rosengren

magnus.rosengren@edu.boras.se

0766-23 05 82


Ikon: pratbubblor

Kontakt

Senast ändrad: 2020-09-23 15.22

Uppdaterad av:

Dela sidan: Personal

g q n C