Logotyp för Borås Stad
Logotyp för Borås Stad
Borås Stads logotyp, till startsidan

Fortsätt att följa nationella råd och rekommendationer

Personal

Skolledning och expedition

Lista med namn. e-postadress och telefonnummer till skolans rektorer och expedition.

Titel

Namn

E-post

Telefon

Rektor

Helén Nejderås-Stomberg

helen.stomberg@boras.se

033-35 70 91

Biträdande Rektor

Cecilia Samuelsson

cecilia.samuelsson@boras.se

033-35 38 41

Skoladministratör

Simon Johansson

simon2.johansson@boras.se

033-35 83 70

Speciallärare

Hannah Freij Lidén

hannah.freij.liden@edu.boras.se

0734-32 81 16

Personal

Lista med namn, e-postadress kontaktuppgifter till skolans personal.

Klass

Placering

Namn

E-post

Telefon

Klass 1


Fjärdingskolan

Hanna Hertzberg (Klasslärare)

hanna.hertzberg@edu.boras.se

0766-23 05 84

Klass 1

Fjärdingskolan

Jenny Olsson

jenny.olsson@edu.boras.se

0766-23 05 84

Klass 1

Fjärdingskolan

Fredric Gustafsson

fredrik.gustafsson@edu.boras.se

0766-23 05 84

Klass 1

Fjärdingskolan

Linda Gunnarsson

linda.gunnarsson@edu.boras.se

0766-23 05 84

Klass 1

Fjärdingskolan

Johanna Johansson

johanna.johansson@edu.boras.se

0766-23 05 84

Klass 1

Fjärdingskolan

Sebastian Lönn

sebastian.lonn@edu.boras.se

0766-23 05 84

Klass 2


Fjärdingskolan

Yvonne Östanbäck (Klasslärare)

yvonne.ostanback@edu.boras.se

0766-23 06 03

Klass 2

Fjärdingskolan

Christina Axelsson

christina.axelsson@edu.boras.se

0766-23 06 03

Klass 2

Fjärdingskolan

Carina Hjalmarsson

carina.hjalmarsson@edu.boras.se

0766-23 06 03

Klass 2

Fjärdingskolan

Yvonne Morberg

yvonne.morberg@edu.boras.se

0766-23 06 03

Klass 2

Fjärdingskolan

Carolina Ovesson

carolina.ovesson@edu.boras.se

0766-23 06 03

Klass 5

Fjärdingskolan

Johanna Alex Henriksson (Klasslärare)

johanna.alex@edu.boras.se

0766-23 05 98

Klass 5

Fjärdingskolan

Mia Bergström

mia.bergstrom@edu.boras.se

0766-23 05 98

Klass 5

Fjärdingskolan

Ronja Johansson

ronja.johansson@boras.se

0766-23 05 98

Klass 5

Fjärdingskolan

Oskar Alm

oskar.alm@edu.boras.se

0766-23 05 98

Klass 5

Fjärdingskolan

Annelie Hansson

annelie.hansson@boras.se

0766-23 05 98

Klass 6


Fjärdingskolan

Linda Henriksson (Klasslärare)

linda.henriksson@edu.boras.se

0766-23 05 47

Klass 6

Fjärdingskolan

Karin Sabel

karin.sabel@edu.boras.se

0766-23 05 47

Klass 6

Fjärdingskolan

Linda Karlsson

linda.l.karlsson@edu.boras.se

0766-23 05 47

Klass 6

Fjärdingskolan

Mariette Kuusisto

mariette.kuusisto@edu.boras.se

0766-23 05 47

Klass 6

Fjärdingskolan

Merika Gustafsson

merika.gustafsson@boras.se

0766-23 05 47

Klass 7

Fjärdingskolan

Sandra Tronstad

sandra.tronstad@boras.se

0734-32 81 17

Klass 7

Fjärdingskolan

Vivian Bylin

vivian.bylin@edu.boras.se

0734-32 81 17

Klass 7

Fjärdingskolan

Anna-Charlotta Samuelsson

charlotta.Samuelsson@boras.se

0734-32 81 17

Klass 7

Fjärdingskolan

Aleksandra Persson Dimitrovska

aleksandra.persson.dimitrovska@edu.boras.se

0734-32 81 17

Klass 8

Fjärdingskolan

Annelie Hedin Ryan (Klasslärare)

anneli.hedin-ryan@edu.boras.se

0734-32 81 17

Klass 8

Fjärdingskolan

Niklas Gustafsson

niklas.gustafsson@edu.boras.se

0734-32 81 17

Klass 7-9A


Bodaskolan

Jenny Blomgren (Klasslärare)

jenny.blomgren@edu.boras.se

0766-23 06 18

Klass 7-9A

Bodaskolan

Tiffany Karlsson

tiffany.flodemark@boras.se

0766-23 06 18

Klass 7-9A

Bodaskolan

Ann Bark

anne.bark@edu.boras.se

0766-23 06 18

Klass 7-9A

Bodaskolan

Lisa Sundstedt

lisa.sundstedt@boras.se

0766-23 06 18

Klass 7-9A

Bodaskolan

Therese Björling

therese.bjorling@edu.boras.se

0766-23 06 18

Klass 7-9A

Bodaskolan

Pernilla Mäyrä

pernilla.p.mayra@edu.boras.se

0766-23 06 18

Klass 7-9A

Bodaskolan

Michaela Hoch

michaela.hoch@edu.boras.se

0766-23 06 18

Klass 7-9C


Bodaskolan

Anna Svensson (Klasslärare)

anna.s.svensson@boras.se

0766-23 05 85

Klass 7-9C

Bodaskolan

Carina Bergquist

carina.bergquist@boras.se

0766-23 05 85

Klass 7-9C

Bodaskolan

Ingrid Lundgren

Ingrid.lundgren@boras.se

0766-23 05 85

Klass 7-9C

Bodaskolan

Ganimete Xhemajli

ganimete.xhemajli@edu.boras.se

0766-23 05 85

Klass 7-9C

Bodaskolan

Emmy Pihl

emmy.pihl@edu.boras.se

0766-23 05 85

Klass 7-9C

Bodaskolan

Emelie Johansson

emelie.j.johansson@boras.se

0766-23 05 85

Klass 7-9C

Bodaskolan

Anna Karlsson

anna.g.karlsson@edu.boras.se

0766-23 05 85

Klass 7-9C

Bodaskolan

Nedret Hodzic

nedret.hodzic@boras.se

0766-23 05 85

Klass 7-9C

Bodaskolan

Isabel Fällström Nano

isabel.fallstrom.nano@edu.boras.se

0766-23 05 85

Klass 7-9C

Bodaskolan

Jessica Tapaninho (Lärare)

jessica.tapaninaho@edu.boras.se

0766-23 05 83

Ikon: pratbubblor

Kontakt

Senast ändrad:

Uppdaterad av:

Dela sidan: Personal

Facebooksymbol Twittersymbol LinkedInsymbol E-postsymbol