Logotyp för Borås Stad
Logotyp för Borås Stad
Logotyp för Borås Stad
Högtalare

Personal

Administrativ personal

Lista med namn, e-postadress och telefonnummer till den administrativa personalen samt till logoped och socialpedagog.

Titel

Namn

E-post

Telefon

Rektor

Jennie Skoglund

jennie.skoglund@boras.se

033-357925

Biträdande rektor

Erica Sandin

erika.sandin@edu.boras.se

033-357945

Skoladministratör

Dijana Cavdar

dijana.cavdar@boras.se

0734-32 86 28

Lärare och elevassistenter

Lista med namn, e-postadress och telefonnummer till lärare och elevassistenter.

Årskurs

Namn

E-post

Årskurs 2-5

Sara Stjärnerud

sara.stjarnerud@edu.boras.se

Årskurs 2-5

Åsa Hedblom

asa.hedblom@edu.boras.se

Årskurs 2-5

Maria Andersson

maria.f.andersson@edu.boras.se

Årskurs 2-5

Ismeta Dzafic

ismeta.dzafic@boras.se

Årskurs 2-5

Jamila Ahmed

jamila.ahmed@edu.boras.se

Årskurs 2-5

Marie Kalén

marie.kalen@edu.boras.se

Årskurs 2-5

Johanna Vikingson

johanna.vikingson@edu.boras.se

Årskurs 6-9

Sofia Skog

sofia.skog@edu.boras.se

Årskurs 6-9

Robin Lindmark

robin.lindmark@edu.boras.se

Årskurs 6-9

Jessica John

jessica.john@edu.boras.se

Årskurs 6-9

Marika Ullergård

marika.ullergard@edu.boras.se

Årskurs 6-9

Anders Dahl

anders.dahl@edu.boras.se

Årskurs 6-9

Tamara Kazic

tamara.kazic@edu.boras.se

Årskurs 6-9

Agron Cela

agron.cela@edu.boras.se

Årskurs 6-9

Montaha Al Kalil

montaha.al.kalil@edu.boras.se

Årskurs 6-9

Owolabi Bjälkander

owolabi.bjalkander@boras.se

Kontaktuppgifter till arbetslagen

Lista med telefonnummer till personalen i de olika årskurserna.

Årskurs

Telefon

Årskurs 2-5

0768-88 57 91

Årskurs 6-9

0766-48 78 48 och 0766-23 05 18

 

Elevhälsa

Lista med namn, e-postadress och telefonnummer som arbetar i elevhälsoteamet.

Titel

Namn

E-post

Telefon

Logoped

Jenny Kolterud

jenny.kolterud@boras.se

0766-48 96 85

Logoped

Hanna Janebrink

hanna.janebrink@boras.se

0766-48 96 86

Skolsköterska

Anna-Carin Johansson

anna-carin2.johansson@boras.se

033-358082

Specialpedagog

Annika Eriksson

annika.eriksson@edu.boras.se

0766-23 07 77

Socialpedagog




Skolkurator

Vessna Conto

vessna.conto@boras.se

033-355915

Skolpsykolog

Anna Bendroth

anna.bendroth@boras.se

Nås via e-post

Ikon: pratbubblor

Om du har frågor kontakta:

Telefon:

Senast ändrad:

Ändrad av:

Dela sidan: Personal

Facebooksymbol LinkedInsymbol E-postsymbol
Ikon: tidning

Nyheter

Ikon: Kalender

Kalender