Logotyp för Borås Stad
Logotyp för Borås Stad
Logotyp för Borås Stad

Hestrastugan

Tidtabell för morgontur från Hestrastugan till Hestra Midgårdskolan

Tid

Hållplats

07:38

Sjögården

07:40

Hestrastugan hållplats

07:41

Ebbared

07:45

Kypered

07:48

Ekås återvinningstation

07:49

Hestra Midgårdskolan (endast avstigande)

07:55

Lundåsavägen

07:55

Lundaskog

08:05

Hestra Midgårdskolan (endast avstigande)

Ikon: pratbubblor

Om du har frågor kontakta:

Telefon:

Senast ändrad:

Ändrad av:

Dela sidan: Hestrastugan

Facebooksymbol Twittersymbol LinkedInsymbol E-postsymbol
Ikon: tidning

Nyheter

Ikon: Kalender

Kalender