Borås Stads logotyp
Borås Stads logotyp

Meny

Meny

Logotyp för Borås Stad, till startsidan

Holmen

Tidtabell för morgontur från Holmen till Fristadskolan

Tid

Hållplats

07:30

Holmen

07:35

Malryd

07:45

Tämta kyrkoruin

07:50

Lindsås

07:55

Borgstena

08:00

Borgstenaskolan

08:01

Örlanda

08:02

Gärstorp

08:10

Fristadskolan

Senast ändrad: 2020-08-14 09.05

Ändrad av:

Dela sidan: Holmen

g q n C