Logotyp för Borås Stad
Logotyp för Borås Stad
Logotyp för Borås Stad

Fortsätt att följa nationella råd och rekommendationer

Holmen

Tidtabell för morgontur från Holmen till Fristadskolan

Tid

Hållplats

07:30

Holmen

07:35

Malryd

07:45

Tämta kyrkoruin

07:50

Lindsås

07:55

Borgstena

08:00

Borgstenaskolan

08:01

Örlanda

08:02

Gärstorp

08:10

Fristadskolan

Senast ändrad:

Ändrad av:

Dela sidan: Holmen

Facebooksymbol Twittersymbol LinkedInsymbol E-postsymbol