Borås Stads logotyp
Borås Stads logotyp

Meny

Meny

Logotyp för Borås Stad, till startsidan

Sköttning

Tidtabell för morgontur från Sköttning till Bredaredskolan

Tid

Hållplats

06:55

Sköttning

07:10

Gravryd

07:15

Hästhagen

07:25

Grimmered

07:28

Hult

07:35

Mötesbron

07:45

Bredaredskolan

Senast ändrad: 2020-08-14 09.12

Ändrad av:

Dela sidan: Sköttning

g q n C