Logotyp för Borås Stad
Logotyp för Borås Stad
Logotyp för Borås Stad

Gingri

Tidtabell för morgontur från Håstorp till Fristadskolan

Tid

Hållplats

07:25

Håstorp

07:30

Hallagården/Komlösa

07:35

Lundagården

07:45

Väla

07:48

Tärby

07:50

Ön

07:55

Gunnarp

07:55

Gingri klockstapel

07:58

Gingri grusplan

08:05

Fristadskolan

Ikon: pratbubblor

Om du har frågor kontakta:

Telefon:

Senast ändrad:

Ändrad av:

Dela sidan: Gingri

Facebooksymbol Twittersymbol LinkedInsymbol E-postsymbol
Ikon: tidning

Nyheter

Ikon: Kalender

Kalender