Logotyp för Borås Stad
Logotyp för Borås Stad
Logotyp för Borås Stad

Sköttning

Tidtabell morgonturer Sköttning - Fristadskolan

Tid

Hållplats

06:55

Sköttning

07:15

Hästhagen

07:25

Grimmered

07:28

Hult

07:35

Mötesbron

07:45

Bredaredskolan

07:50

Rubbe

07:55

Vänga

08:00

Asklandaskolan

08:10

Fristadskolan

Ikon: pratbubblor

Om du har frågor kontakta:

Telefon:

Senast ändrad:

Ändrad av:

Dela sidan: Sköttning

Facebooksymbol Twittersymbol LinkedInsymbol E-postsymbol
Ikon: tidning

Nyheter

Ikon: Kalender

Kalender