Logotyp för Borås Stad
Logotyp för Borås Stad
Logotyp för Borås Stad

Fortsätt att följa nationella råd och rekommendationer

Långarydet/Ladås

Tidtabell för morgonturer Långarydet/Ladås -Fristadskolan

Tid

Hållplats

07:20

Långarydet/Ladås

07:30

Holmen

07:35

Malryd

07:45

Tämta kyrkoruin

07:50

Lindsås

07:55

Borgstena

08:00

Borgstenaskolan

08:01

Örlanda

08:02

Gärstorp

08:10

Fristadskolan

Senast ändrad:

Ändrad av:

Dela sidan: Långarydet/Ladås

Facebooksymbol Twittersymbol LinkedInsymbol E-postsymbol