Borås Stads logotyp
Borås Stads logotyp

Meny

Meny

Logotyp för Borås Stad, till startsidan

Längjum/ Gingri

Tidtabell för Längjum- Fristadskolan.
Observera att turen vänder efter höstlovet och då börjar i Gingri och avslutar i Längjum.

Tid

Hållplats

07:20

Längjum

07:33

Enebacken/Komlösa

07:35

Hallagården

07:39

Lundhaga

07:45

Tärby

07:50

Ön

07:55

Gunnarp

07:55

Gingri klockstapel

07:58

Gingri grusplan

08:05

Fristadskolan

Senast ändrad: 2020-08-14 08.47

Ändrad av:

Dela sidan: Längjum/ Gingri

g q n C