Logotyp för Borås Stad
Logotyp för Borås Stad
Logotyp för Borås Stad

Fortsätt att följa nationella råd och rekommendationer

Skattegården

Tidtabell för morgonturer från Skattegården - Fristadskolan

Tid

Hållplats

07:10

Skattegården

07:15

Aplakulla

07:25

Mjöshult

07:27

Vralen

07:28

Hjälmryd

07:32

Bredaredskolan

07:33

Bredareds gamla affär

07:38

Lekåsen

07:40

Buxbomen

07:45

Fristadskolan

Senast ändrad:

Ändrad av:

Dela sidan: Skattegården

Facebooksymbol Twittersymbol LinkedInsymbol E-postsymbol