Borås Stads logotyp
Borås Stads logotyp

Meny

Meny

Logotyp för Borås Stad, till startsidan

Skattegården

Tidtabell för morgonturer från Skattegården - Fristadskolan

Tid

Hållplats

07:10

Skattegården

07:15

Aplakulla

07:25

Mjöshult

07:27

Vralen

07:28

Hjälmryd

07:32

Bredaredskolan

07:33

Bredareds gamla affär

07:38

Lekåsen

07:40

Buxbomen

07:45

Fristadskolan

Senast ändrad: 2020-08-19 14.32

Ändrad av:

Dela sidan: Skattegården

g q n C