Logotyp för Borås Stad
Logotyp för Borås Stad
Logotyp för Borås Stad

Kraftig ökning av smittspridning i Borås

Sköttning

Tidtabell morgonturer Sköttning - Fristadskolan

Tid

Hållplats

06:55

Sköttning

07:15

Hästhagen

07:25

Grimmered

07:28

Hult

07:35

Mötesbron

07:45

Bredaredskolan

07:50

Rubbe

07:55

Vänga

08:00

Asklandaskolan

08:10

Fristadskolan

Senast ändrad:

Ändrad av:

Dela sidan: Sköttning

Facebooksymbol Twittersymbol LinkedInsymbol E-postsymbol