Borås Stads logotyp
Borås Stads logotyp

Meny

Meny

Logotyp för Borås Stad, till startsidan

Sköttning

Tidtabell morgonturer Sköttning - Fristadskolan

Tid

Hållplats

06:55

Sköttning

07:15

Hästhagen

07:25

Grimmered

07:28

Hult

07:35

Mötesbron

07:45

Bredaredskolan

07:50

Rubbe

07:55

Vänga

08:00

Asklandaskolan

08:10

Fristadskolan

Senast ändrad: 2020-08-14 08.41

Ändrad av:

Dela sidan: Sköttning

g q n C