Borås Stads logotyp
Borås Stads logotyp

Meny

Meny

Logotyp för Borås Stad, till startsidan

Längjum/ Gingri

Gäller från och med veckan efter påsk 2020 fram till höstlovet då turen byter håll och börjar med Gingri

Tidtabell för morgontur från Längjum till Gula skolan

Tid

Hållplats

07:25

Längjum

07:30

Håstorp

07:35

Komlösa

07:38

Lundhaga

07:45

Tärby

07:50

Ön

07:52

Gunnarp

07:54

Gingri klockstapel

08:00

Gingri grusplan

08:10

Fristadskolan

Senast ändrad: 2020-08-14 08.57

Ändrad av:

Dela sidan: Längjum/ Gingri

g q n C