Borås Stads logotyp
Borås Stads logotyp

Meny

Meny

Logotyp för Borås Stad, till startsidan

Tormundsås

Tidtabell för morgontur från tormundsås till Fristadskolan

Tid

Hållplats

07:25

Tormundsås

07:30

Vänga Skola

07:30

Vänga

07:35

Kvarbo

07:35

Sibbarp

07:40

Asklandaskolan

07:45

Fristadskolan

Senast ändrad: 2020-08-19 11.42

Ändrad av:

Dela sidan: Tormundsås

g q n C