Borås Stads logotyp
Borås Stads logotyp

Meny

Meny

Logotyp för Borås Stad, till startsidan

Hestrastugan

Tidtabell för morgontur från Hestrastugan till Hestra Midgårdskolan

Tid

Hållplats

07:35

Hestrastugan hållplats

07:40

Ebbared

07:45

Kypered

07:49

Hestra Midgårdskolan (endast avstigande)

07:55

Lundåsavägen

07:55

Lundaskog

08:05

Hestra Midgårdskolan (endast avstigande)

Senast ändrad: 2020-08-14 09.19

Ändrad av:

Dela sidan: Hestrastugan

g q n C