Logotyp för Borås Stad
Logotyp för Borås Stad
Logotyp för Borås Stad

Fortsätt att följa nationella råd och rekommendationer

Götseredsfjäll

Tidtabell Götseredsfjäll - Sandaredskolan

Tid

Hållplats

07:25

Götserdsfjäll

07:26

Götserds gamla affär

07:27

Hallagärde

07:38

Hedareds affär

07:40

Hedareds församlingshem

07:42

Väg 180, avtagsväg Risavägen

07:50

Sandhultskolan (av-/påstigande)

07:55

Sundshult

08:10

Sandaredskolan

Senast ändrad:

Ändrad av:

Dela sidan: Götseredsfjäll

Facebooksymbol Twittersymbol LinkedInsymbol E-postsymbol