Borås Stads logotyp
Borås Stads logotyp

Meny

Meny

Logotyp för Borås Stad, till startsidan

Götseredsfjäll

Tidtabell morgonturer från Götseredsfjäll - Sandhultskolan

Tid

Hållplats

07:25

Götserdsfjäll

07:26

Götserds gamla affär

07:27

Hallagärde

07:38

Hedareds affär

07:40

Hedareds församlingshem

07:42

Väg 180, avtagsväg Risavägen

07:50

Sandhultskolan

Senast ändrad: 2020-08-14 08.16

Ändrad av:

Dela sidan: Götseredsfjäll

g q n C