Meny

Meny

Personal

Här hittar du kontaktinformation till vår personal.

Skolledning och expedition

Titel

Namn

Telefon

Rektor

Kristina Verdier

033 - 35 80 92

0768 - 88 80 92

Biträdande rektor

Vakant


Administratör

Lena Arvidsson

033 - 35 80 91

0768 - 88 80 91


Guldhornet, förskoleklass

Titel

Namn

Telefon

Förskollärare

Mimmi Johansson

033 - 35 80 93

033 - 35 80 32

Förskollärare

Emily P Persson

033 - 35 80 93

033 - 35 80 32

Fritidspedagog

Johan Bolin

033 - 35 80 93

033 - 35 80 32

Fritidspedagog

Patrik Hansson

033 - 35 80 93

033 - 35 80 32

Fritidspedagog

Tommy Svensson

033 - 35 80 93

033 - 35 80 32


Guldringen, förskoleklass

Klass

Namn

Telefon

Förskollärare

Petra Wrångemyr

033 - 35 80 96

Förskollärare

Marie Olsson

033 - 35 80 96

Fritidspedagog

Josef Engström

033 - 35 80 96

Fritidspedagog

Carina Hjalmarsson

033 - 35 80 96

Fritidspedagog

Jonas Reindholdsson

033 - 35 80 96


Solvagnen, förskoleklass

Titel

Namn

Telefon

Förskollärare

Emma Lindvert

033 - 35 35 33

Förskollärare

Anette Svensson

033 - 35 35 33

Förskollärare

Madeleine Andréasson

033 - 35 35 33

Förskollärare

Anneli Ejdeholm

033 - 35 35 33

Fritidspedagog

Lena Lahode

033 - 35 35 33

Fritidspedagog

Cia Wigström

033 - 35 35 33


Årskurs 1

Klass

Namn

Telefon

1 A

Farah Daghouze

0734-32 73 00

1 A

Patrik Hansson

0734-32 73 00

1 B

Christine A-son Larsson

0734-32 73 00

1 B

Carina Hjalmarsson

0734-32 73 00

1 C

Karolina Erixon

0734-32 73 00

1 C

Tina Bredberg

0734-32 73 00

1 C

Kent Nyström

0734-32 73 00

1 D

Fredrik Sverker

0734-32 73 00

1 D

Martina Rudberg

0734-32 73 00

1 A-D

Lena Kleimark



Årskurs 2

Klass

Namn

Telefon

2 A

Linn Dalesjö Wramdemark

033 - 35 80 93

2 A

Tommy Svensson

033 - 35 80 93

2 A

Johan Bolin

033 - 35 80 93

2 B

Carin Forsberg

033 - 35 80 96

2 B

Josef Engström

033 - 35 80 96

2 B

Monika Strindgård

033 - 35 80 96

2 C

Maria Wirén

033 - 35 35 32

2 C

Jonas Reinholdsson

033 - 35 35 32


Årskurs 3

Klass

Namn

Telefon

3 A/B

AnnaLotta Fransson

033 - 35 35 29

3 A/B

Veronica Palmqvist

033 - 35 35 29

3 A/B

Anna Jerkersson

033 - 35 35 29

3 A/B

Ronny Karlsson

033 - 35 35 29

3 C/D

Therese Warsaeus

033 - 35 35 29

3 C/D

Adéle Konradsdotter

033 - 35 35 29

3 C/D

Soli Fransson

033 - 35 35 29

3 C/D

Andreas Hansen

033 - 35 35 29


Årskurs 4

Klass

Namn

Telefon

4 A

Mariette Evardsson

033 - 35 35 48

4 B

Alexandra Nilsson Schwarz

033 - 35 35 48

4 C

Malin Palmé

033 - 35 35 48

4 C

Stefan Carlsson

033 - 35 35 48

4 A-C

Ito Moilanen

033 - 35 35 68


Årskurs 5

Klass

Namn

Telefon

5 A

Hans-Ove Kjörnsberg

033 - 35 81 09

5 A

Andreas Öhrn

033 - 35 81 09

5 B

Malin Sätterskog

033 - 35 81 09

5 C

Päivi Tammermo

033 - 35 35 68

5 C

Alexandra Appelqvist

033 - 35 35 68


Årskurs 6

Klass

Namn

Telefon

6 A

Anja Lindsjö

033 - 35 52 12

6 A

Ingela Jogelid

033 - 35 52 12

6 B

Jenny Hjärtberg

033 - 35 52 12

6 B

Eva-Lena Unoson

033 - 35 52 12

6 A-B

Andreas Fredriksson

033 - 35 52 12


Övriga lärare

Klass

Namn

Telefon

Slöjd

Sten Thornadtsson

033 - 35 52 22

Slöjd

Karin Andersson

033 - 35 52 22

Idrott och hälsa

Per Carlsson

0734 - 06 24 09

Idrott och hälsa

Sebastian Viktorsson

0734 - 06 24 09

Musik

Jonatan Andrén


Musik

Andreas Fredriksson


Svenska som andraspråk, SvA

Ingela Jogelid

0768 - 88 80 90


Tranan, flexenhet

Titel

Namn

Telefon

Speciallärare

Annelie Ekelin

0768 - 88 80 90

Speciallärare

Michaela Pechac

0768 - 88 80 90

Lärare

Sebastian Viktorsson

0768 - 88 80 90

Lärare

Anna Jerkersson

0768 - 88 80 90

Resursperson

Stefan Carlsson

0768 - 88 80 90


Fritidshem

Avdelning

Namn

Telefon

Paviljongen

Kent Nyström

0734-32 73 00

Paviljongen

Martina Rudberg

0734-32 73 00

Paviljongen

Tina Bredberg

0734-32 73 00

Soluret

Suzanne Berg

0734 - 32 75 71

Soluret

Soli Fransson

0734 - 32 75 71

Tornet

Ito Moilanen

033 - 35 50 93

Tornet

Ronny Karlsson

033 - 35 50 93

Tornet

Monika Strindgård

033 - 35 50 93

Tornet

Andreas Öhrn

033 - 35 50 93


Elevhälsa

Titel

Namn

Telefon

Skolsköterska

Annelie Friberg

033 - 35 80 97

0768 - 88 80 97

Skolpsykolog

Matilda Månhav


Skolkurator

Sarah Hall

033 - 35 35 19

0768 - 88 87 30

Specialpedagog

Helena Snygg

033 - 35 31 62





Övrig personal

Titel

Namn

Telefon

Vaktmästare

Christer Zandén


Fastighetsskötare

Hans Käll

033 - 35 39 00

Lokalvårdare

Anja Savolainen

0704-55 11 55

Lokalvårdsledare

Gerd Tancred-Isokoski

0704-55 11 55

Måltidspersonal

Anneli Tervo

033 - 35 80 98

Kock

Khabat Hamid

033 - 35 80 98

Kock

Ruzica Delac Kuzmanovic

033 - 35 80 98

Måltidspersonal

Elin Olsson

033 - 35 80 98

EC Kultur

Kristina Löcsey

033 - 35 80 86

033 - 35 52 28

Bibliotekarie

Maja Söderman

033 - 35 80 86

033 - 35 52 28

VFU-ansvarig

Lena Arvidsson

033 - 35 80 91

0768 - 88 80 91

Vid fel på sidan kontakta:

Publicerad: 2016-12-20 15.18
Senast ändrad: 2017-08-31 13.53

Dela sidan: Personal

g q n C

p

Kontakt