Borås Stads logotyp

Meny

Meny

Borås Stads logotyp, till startsidan

Fritidshem

Vi erbjuder fritidshemsverksamhet på fem avdelningar.

Fritidshem

Lista med e-postadresser och telefonnummer till personal i skolans fritidshem.

Avdelning

Namn

E-post

Telefon

Blå, fritidshem

Linda Olausson

linda.olausson@edu.boras.se

0768-88 83 65

Blå, fritidshem

Elisabet Syversen

elisabet.syversen@edu.boras.se

0768-88 83 65

Blå, fritidshem

Viktoria Ingulfsen Harrysson

viktoria.harrysson@edu.boras.se

0768-88 83 65

Gul, fritidshem

Jenny Lund

jenny.lund@edu.boras.se

033-35 81 86

Gul, fritidshem

Trong Ngo Duc

duc.ngo@edu.boras.se

033-35 81 86

Gul, fritidshem

Hevy Aziz

hevy.aziz@boras.se

033-35 81 86

Gul, fritidshem

Shemsije Citacu

shemsije.citacu@edu.boras.se

033-35 81 86

Grön, fritidshem

Ulrika Kjellberg

ulrika.kjellberg@edu.boras.se

0766-23 07 26

Grön, fritidshem

Yulianna Boström

yulianna.bostrom@edu.boras.se

0766-23 07 26

Grön, fritidshem

Ella Ljunghammer

ella.ljunghammer@edu.boras.se

0766-23 07 26

Grön, fritidshem

Nick Rajacic

nikica.rajacic@edu.boras.se

0766-23 07 26

Grå/ paviljongen, fritidshem

Veronica Svärd

veronica.svard@edu.boras.se

0768-88 58 93

Grå/ paviljongen, fritidshem

Minela Foric

minela.placo@edu.boras.se

0768-88 58 93

Grå/ paviljongen, fritidshem

Peter Lundgren

peter.lundgren@edu.boras.se

0768-88 58 93

Röd, fritidshem

Maria Johansson

minela.foric@edu.boras.se

0766-23 07 25

Röd, fritidshem

Helena Neess

helena.korner@edu.boras.se

0766-23 07 25

Röd, fritidshem

Anna Gustavsson

anna.gustavsson@edu.boras.se

0766-23 07 25

Röd, fritidshem

Erik Ekström

erik.ekstrom@edu.boras.se

0766-23 07 25

Röd, fritidshem

Alfred Bengtsson Esse

alfred.bengtsson.esse@edu.boras.se

0766-23 07 25


Ikon: pratbubblor

Kontakt

Senast ändrad: 2020-09-16 15.45

Uppdaterad av:

Dela sidan: Fritidshem

g q n C