Logotyp för Borås Stad
Logotyp för Borås Stad
Borås Stads logotyp, till startsidan

Fortsätt att följa nationella råd och rekommendationer

Fritidshem

Vi erbjuder fritidshemsverksamhet på fem avdelningar.

Fritidshem

Lista med e-postadresser och telefonnummer till personal i skolans fritidshem.

Avdelning

Namn

E-post

Telefon

Blå, fritidshem

Linda Olausson

linda.olausson@edu.boras.se

0768-88 83 65

Blå, fritidshem

Elisabet Syversen

elisabet.syversen@edu.boras.se

0768-88 83 65

Blå, fritidshem

Åsa Linderoth

asa.linderoth@edu.boras.se

0768-88 83 65

Blå, fritidshem

Koshar Agid Law


0768-88 83 65

Blå, fritidshem

Alfred Bengtsson Esse

alfred.bengtsson.esse@edu.boras.se

0768-88 83 65

 Gul, fritidshem

Jenny Lund

jenny.lund@edu.boras.se

033-35 81 86

Gul, fritidshem

Ida Josefsson

ida.i.josefsson@edu.boras.se

033-35 81 86

Gul, fritidshem

Jenny Torén

jenny.toren@edu.boras.se

033-35 81 86

Gul, fritidshem

Lisa Johansson


033-35 81 86

Gul, fritidshem

Shemsije Citacu

shemsije.citacu@edu.boras.se

033-35 81 86

Gul, fritidshem

Nick Rajacic

nikica.rajacic@edu.boras.se

0766-23 07 26

Grön, fritidshem

Ulrika Kjellberg

ulrika.kjellberg@edu.boras.se

0766-23 07 26

Grön, fritidshem

Eldar Jusovic

eldar.jusovic@edu.boras.se

0766-23 07 26

Grön, fritidshem

Sandra Knutsson

sandra.knutsson@edu.boras.se

0766-23 07 26

Grå/ paviljongen, fritidshem

Ludwig Glans


0768-88 58 93

Grå/ paviljongen, fritidshem

Cecilia Anton

cecilia.anton@edu.boras.se

0768-88 58 93

Grå/ paviljongen, fritidshem

Peter Lundgren

peter.lundgren@edu.boras.se

0768-88 58 93

Grå/ paviljongen, fritidshem

Maria Johansson

maria.m.johansson@edu.boras.se

0766-23 07 25

Grå/ paviljongen, fritidshem

Helena Neess

helena.korner@edu.boras.se

0766-23 07 25

Ikon: pratbubblor

Kontakt

Senast ändrad:

Uppdaterad av:

Dela sidan: Fritidshem

Facebooksymbol Twittersymbol LinkedInsymbol E-postsymbol