Borås Stads logotyp

Meny

Meny

Borås Stads logotyp, till startsidan

Fritidshem

Fritidshem

Lista över personal, e-post och telefonnummer för personal på fritidshemmen.

Avdelning

Namn

E-post

Telefon

Vallen

Monica Claesson

monica.m.claesson@edu.boras.se

076 - 888 89 14

Vallen

Carin Andersson

carin.m.andersson@edu.boras.se

076 - 888 89 14

Vallen

Felix Gustavsson

felix.gustafsson@edu.boras.se

076 - 888 89 14

Vallen

Pierre Jardemo

pierre.jardemo@edu.boras.se

076 - 888 89 14

Vallen

Jenny Gustavsson

jenny.gustavsson@edu.boras.se

076 - 888 89 14

Vallen

Peter Lindgren

peter.k.lindgren@edu.boras.se

076 - 888 89 14

Dalen Grön

Edisa Bushi

edisa.bushi@boras.se

073 - 432 88 84

Dalen Grön

Grace Namroud

grace.namroud@edu.boras.se

073 - 432 88 84

Dalen Grön

Susanne Åhman

nås via telefon

073 - 432 88 84

Dalen Röd

Madeleine Fredriksson

madeleine.fredriksson@edu.boras.se

073 - 415 34 37

Dalen Röd

Peter Lindgren

peter.lindgren@boras.se

073 - 415 34 37

Dalen Röd

Aimee Tufarelli

aimee.tufarelli@edu.boras.se

073 - 415 34 37

Dalen Blå

May Yousef

may.yousef@edu.boras.se

073 - 415 34 40

Dalen Blå

Anders Holmström

anders.holmstrom@edu.boras.se

073 - 415 34 40

Dalen Blå

Ted Blomdahl

ted.blomdahl@edu.boras.se

073 - 415 34 40

Dalen Blå

Anette Johansson

anette.s.johansson@edu.boras.se

073 - 415 34 40

Fritidshemsansvarig

Jenny Hultman

jenny.hultman@edu.boras.se

073 - 415 34 40


Ikon: pratbubblor

Kontakt

Senast ändrad: 2018-05-24 14.29

Uppdaterad av:

Dela sidan: Fritidshem

g q n C