Logotyp för Borås Stad
Logotyp för Borås Stad
Borås Stads logotyp, till startsidan

Fritidshem

Lista över personal, e-post och telefonnummer för personal på fritidshemmen.

Avdelning

Namn

E-post

Telefon

Vallen Gul

Jenny Gustavsson

jenny.gustavsson@edu.boras.se

0768-88 89 14

Vallen Gul

Joel Ericsson

joel.ericsson@edu.boras.se

0768-88 89 14

Vallen Gul

Camilla Elmander

camilla.elmander@edu.boras.se

0768-88 89 14

Vallen Gul

Trifa Bendian

trifa.bendian@boras.se

0768-88 89 14

Vallen Gul

Peter Lindgren

peter.lindgren@boras.se

0768-88 89 14

Dalen Grön

Muhammed Asaad

muhammed.asaad@edu.boras.se

0734-32 88 84

Dalen Grön

Molly Augustsson

molly.augustsson@boras.se

0734-32 88 84

Dalen Grön

Evelina Bresky

evelina.andersson.bresky@boras.se

0734-32 88 84

Dalen Grön

Tilda Andreasson

tilda.andreasson@boras.se

0734-15 34 37

Dalen Grön

Elvedin Osmanovic

elvedin.osmanovic@edu.boras.se

0734-15 34 37

Dalen Blå

May Yousef

may.yousef@edu.boras.se

0734-15 34 40

Dalen Blå

Sara Johansson

sara.j.johansson@edu.boras.se

0734-15 34 40

Dalen Blå

Madelen Billing

madelen.billing@edu.boras.se

0734-15 34 40

Dalen Blå

Pierre Jardemo

pierre.jardemo@edu.boras.se

0734-15 34 40

Dalen Blå

Monisa Zahraa

monisa.zahraa@boras.se

0734-15 34 40

Dalen Blå

Ulrika Olsson

ulrika.olsson@edu.boras.se

0734-15 34 40


Ikon: pratbubblor

Kontakt

Senast ändrad:

Uppdaterad av:

Dela sidan: Fritidshem

Facebooksymbol Twittersymbol LinkedInsymbol E-postsymbol