Borås Stads logotyp
Borås Stads logotyp, till startsidan

Fritidshem

Fritidshem för förskoleklass - årskurs 2

Telefonummer till fritidsavdelningen är: 0721-60 05 88.

Lista med namn och e-postadresser till personal på fritidshem för elever i förskoleklass - årskurs 2.

Namn

E-post

David Pettersson

david.pettersson@edu.boras.se

Alicia Matus

alicia.matus@edu.boras.se

Sabrina Peroti

sabrina.peroti@edu.boras.se

Ulrica Sjöbom

ullrika.sjobom@edu.boras.se

Inga-Lill Ekström

inga-lill.ekstrom@edu.boras.se

Sandra Eliasson

sandra.eliasson@edu.boras.se


Fritidshem för årskurs 3 - 6

Telefonummer till fritidsavdelningen är: 0721-60 05 87.

Lista med namn och e-postadresser till personal på fritidshem för elever i årskurs 3 - 6.

Namn

E-post

Maron Abou Nader

maron.abounader@edu.boras.se

Abdiaziz Ali

abdiaziz.ali@boras.se

Adem Kryeziu

adem.kryeziu@boras.se


Ikon: pratbubblor

Kontakt

Senast ändrad: 2020-09-16 11.21

Uppdaterad av:

Dela sidan: Fritidshem

g q n C