Logotyp för Borås Stad
Logotyp för Borås Stad
Borås Stads logotyp, till startsidan

Kontaktuppgifter till oss som arbetar på skolan.

Skolledning och expedition

Titel

Namn

E-post

Telefon

Rektor

Marie Alkner

marie.alkner@boras.se

0766 - 48 96 57

Bitr. rektor

Birgitta Thorell

birgitta.thorell@edu.boras.se

0734-32 88 61

Skoladministratör

Lise-Lott Carlberg

lise-lott.carlberg@boras.se

033-35 80 10


Fritidshemsavdelning Gul


Namn


Telefon

Catrin Gustafsson

catrin.gustafsson@edu.boras.se

0734-32 77 96

Klara Lundin

klara.lundin@boras.se

0734-32 77 96

Monica Johansson

monica.m.johansson@edu.boras.se

0734-32 77 96

Birgitta Thorell

birgitta.thorell@edu.boras.se

0734-32 77 96


Elevhälsa

EHT på Kerstinsgårdskolan

Titel

Namn

E-post

Telefon

Specialpedagog

Ingela Andersson

ingela.andersson@boras.se

033-358639

Kurator

Emma Hacker

emma.hacker@boras.se


Skolpsykolog

Miya Wallqvist

miya.wallqvist@boras.se

0704- 55 11 15

Skolsköterska

Berith Isberg

berith.isberg@boras.se

0734-32 81 63


Ikon: pratbubblor

Kontakt

Senast ändrad:

Uppdaterad av:

Dela sidan: Personal

Facebooksymbol Twittersymbol LinkedInsymbol E-postsymbol