Logotyp för Borås Stad
Logotyp för Borås Stad
Borås Stads logotyp, till startsidan

Här hittar du kontaktinformation till personalen på skolan.

Skolledning och expedition

Lista med namn, e-postadress samt telefonnummer till skolans rektor och skoladministratör.

Titel

Namn

E-post

Telefon

Rektor

Håkan Lundberg

hakan.lundberg@boras.se

0768-88 56 88

Skoladministratör

Jaine Gustafsson

jaine.gustafsson@boras.se

0734-32 76 48


Lärare

Lista med namn, e-postadress samt telefonnummer till Kinnarummaskolans lärare.

Klass

Namn

E-post

Telefon

Personalrum

Personalrum

nås via telefon

033-35 53 79

Förskoleklass

Fotini Bartzioka

Vivien Tran

fotini.bartzioka@edu.boras.se

vivien.tran@boras.se

0766-47 12 11

0766-47 12 11

Årskurs 1

Stina Bennerstål

stina.bennerstal@boras.se

033-35 53 79

Årskurs 2

Frida Boode Näveri

Frida.Naveri@edu.boras.se

033-35 53 79

Årskurs 2_3

Ida Johansson

ida.c.johansson@edu.boras.se

033-35 53 79

Årskurs 4

Sara Kante

sara.kante@boras.se

033-35 53 79

Årskurs 5

Anna-Carin Carlsson

Madeleine Rappéll

anna-carin.carlsson@edu.boras.se 

madeleine.rappell@edu.boras.se

033-35 53 79

033-35 53 79

Årskurs 6

Anna-Carin Carlsson

Madeleine Rappéll

anna-carin.carlsson@edu.boras.se 

madeleine.rappell@edu.boras.se

033-35 53 79

033-35 53 79

Textilslöjd

Liselott Hilding

liselott.hilding@edu.boras.se

nås via e-post

Träslöjd

Magnus Månefröjd

magnus.manefrojd@edu.boras.se

nås via e-post

Idrott

Frida Karlsson

frida.karlsson@edu.boras.se

nås via e-post


Fritidshem

Falkens fritidshem
Telefon: 0766-47 12 11

Lista med namn, e-postadress till personal på Kinnarummas fritidshem Falken.

Titel

Namn

E-post

Elevassistent

Carina Roos

carina.roos@edu.boras.se

Förskolelärare

Fotini Bartzioka

fotini.bartzioka@edu.boras.se

Förskolelärare

Vivien Tran

vivien.tran@boras.se

Resursperson

Ann-Sofie Larsson

ann-sofie.larsson@edu.boras.se


Elevhälsa

Lista med namn, e-postadress samt telefonnummer till Kinnarummaskolans elevhälsa.

Titel

Namn

E-post

Telefon

Skolsköterska

Fanny Falk

fanny.falk@boras.se

0721-60 09 02

Skolkurator

Sara Maylann

sara.maylann@boras.se

033-35 80 04

Specialpedagog

Vakant



0766-23 05 29


Ikon: pratbubblor

Kontakt

Senast ändrad:

Uppdaterad av:

Dela sidan: Personal

Facebooksymbol Twittersymbol LinkedInsymbol E-postsymbol