Logotyp för Borås Stad
Logotyp för Borås Stad
Borås Stads logotyp, till startsidan

Fortsätt att följa nationella råd och rekommendationer

Personal

Här hittar du kontaktinformation till personalen på skolan.

Skolledning och expedition

Lista med namn, e-postadress samt telefonnummer till skolans rektor och skoladministratör.

Titel

Namn

E-post

Telefon

Rektor

Håkan Lundberg

hakan.lundberg@boras.se

0768-88 56 88

Skoladministratör

Aikaterini Sanida

aikaterini.sanida@boras.se

0734-32 76 48


Lärare

Lista med namn, e-postadress samt telefonnummer till Kinnarummaskolans lärare.

Klass

Namn

E-post

Telefon

Personalrum

Personalrum

nås via telefon

033-35 53 79

Förskoleklass

Ann-Louise Almgren

ann-louise.almgren@edu.boras.se

0766-47 12 11

Årskurs 1

Ida Johansson

ida.c.johansson@edu.boras.se

033-35 53 79

Årskurs 2

Stina Bennerstål

stina.bennerstal@boras.se

033-35 53 79

Årskurs 3

Catrin Berg-Andersson

catrin.berg_andersson@edu.boras.se

033-35 53 79

Årskurs 4

Anna-Carin Carlsson

anna-carin.carlsson@edu.boras.se

033-35 53 79

Årskurs 5

Sara Kante

sara.kante@boras.se

033-35 53 79

Årskurs 6

Madeleine Rappell

madeleine.rappell@boras.se

033-35 53 79

Textilslöjd

Sheila Jensen

sheila.jensen@edu.boras.se

nås via e-post

Träslöjd

Martin Ohlsson

martin.ohlsson@edu.boras.se

nås via e-post

Idrott

Frida Karlsson

frida.karlsson@edu.boras.se

nås via e-post


Fritidshem

Falkens fritidshem
Telefon: 0766-47 12 11

Lista med namn, e-postadress till personal på Kinnarummas fritidshem Falken.

Titel

Namn

E-post

Elevassistent

Carina Roos

carina.roos@edu.boras.se

Förskolelärare

Ann-Louise Almgren

ann-louise.almgren@edu.boras.se

Resursperson

Kenan Markgård

kenan.markgard@edu.boras.se

Resursperson

Sabriyeh Dabbaghi

sabriyeh.dabbaghi@boras.se

Elevassistent

Ebba Bylund

ebba.bylund@edu.boras.se



Elevhälsa

Lista med namn, e-postadress samt telefonnummer till Kinnarummaskolans elevhälsa.

Titel

Namn

E-post

Telefon

Skolsköterska

Anna Allard

anna.allard@boras.se

0721-60 09 02

Skolkurator

Victoria Sunnerdahl

victoria.sunnerdahl@boras.se

0768-88 79 11

Specialpedagog

Maja Odobasic

maja.odobasic@edu.boras.se

0766-23 05 29


Ikon: pratbubblor

Kontakt

Senast ändrad:

Uppdaterad av:

Dela sidan: Personal

Facebooksymbol Twittersymbol LinkedInsymbol E-postsymbol