Logotyp för Borås Stad
Logotyp för Borås Stad
Borås Stads logotyp, till startsidan

Personal

Här hittar du kontaktinformation till vår personal.

Skolledning och expedition

Lista med namn, e-post och telefonnummer till skolans rektor och skoladministratör.

Titel

Namn

E-post

Telefon

Rektor

Marie Alkner

marie.alkner@boras.se

0766-48 96 57

Skoladministratör

Lise-Lott Carlberg

lise-lott.carlberg@boras.se

0704-55 11 43


Lärare

Lista med namn och e-post till Tummarpskolans lärare.

Klass

Namn

E-post

Telefon

Förskoleklass, 0A

Martin Settergren

martin.m.andersson@edu.boras.se

0734-32 77 95

Förskoleklass, 0A

Christina Brolin

christina.brolin@edu.boras.se

0734-32 77 95

Förskoleklass, 0B

Ninni Eriksson

karin.eriksson@edu.boras.se

0734-32 77 92

Förskoleklass, 0B

Maria Benett

maria.benett@edu.boras.se

0734-32 77 92

3A

Elin Werjefelt

elin.werjefelt@edu.boras.se

0766-30 63 94

3B

Pernilla Werner

pernilla.werner@edu.boras.se

0766-30 63 94

3B

Erika Wallin

erika.johannesson@edu.boras.se

0766-30 63 94

1A

Frida Hansson

frida.hansson@edu.boras.se

0734-32 87 77

1B

Melinda Gren

melinda.gren@edu.boras.se

0734-32 87 77

1A-B

Carina Evaldsson

carina.evaldsson@edu.boras.se

0734-32 87 77

1A-B

Ann Ågren

ann.agren@edu.boras.se

0734-32 87 77

2A-B

Åsa Svensson

asa.a.svensson@edu.boras.se

0734-32 86 77

2A-B

Anna Perbring

anna.perbring@edu.boras.se

0734-32 86 77

2A-B

Elisabeth Henriksson

elisabeth.henriksson@edu.boras.se

0734-32 86 77


Fritidshem

Lista med namn, e-post och telefonnummer till personal på skolans fritidshem.

Avdelning

Namn

E-post

Telefon

Lönnen

Martin Settergren

martin.m.andersson@edu.boras.se

0734-32 77 95

Linden

Martina Mellblad

martina.mellblad@boras.se

0734-32 77 95

Lönnen

Christina Brolin

christina.brolin@edu.boras.se

0734-32 77 95

Linden

Ulla Kransvik

ulla.kransvik@edu.boras.se

0734-32 77 95

Linden

Maria Heintz

maria.heintz@edu.boras.se

0734-32 77 95

Linden

Cecilia Jansson

cecilia.jansson@boras.se

0734-32 77 95

Linden

Ida Andersson

ida.y.andersson@edu.boras.se

0734-32 77 95

Hasseln

Maria Smedberg

maria.smedberg@edu.boras.se

0734-32 77 95

Eken

Ninni Eriksson

ninni.eriksson@edu.boras.se

0734-32 77 92

Eken

Mia Bennet

maria.bennet@edu.boras.se

0734-32 77 92

Eken

Lena Heikkinen

lena.heikkinen@edu.boras.se

0734-32 77 92

Hasseln

Linda Ahlberg

linda.ahlberg@edu.boras.se

0734-32 77 92

Hasseln

Anette Börjesson

anette2.borjesson@boras.se

0734-32 77 92


Elevhälsa

Lista med namn, e-post och telefonnummer till Tummarpskolans elevhälsa.

Titel

Namn

E-post

Telefon

Specialpedagog

Ingela Andersson

ingela.andersson@boras.se

033-35 86 39

Kurator

Amanda Lohne

amanda.lohne@edu.boras.se


Skolpsykolog

Anna Skoglund

anna.s.skoglund@boras.se


Skolsköterska

Berith Isberg

berith.isberg@boras.se

0734-32 81 63


Ikon: pratbubblor

Kontakt

Senast ändrad:

Uppdaterad av:

Dela sidan: Personal

Facebooksymbol Twittersymbol LinkedInsymbol E-postsymbol