Borås Stads logotyp
Borås Stads logotyp

Meny

Meny

Logotyp för Borås Stad, till startsidan

Kontakta Borås rent och snyggt

Borås rent och snyggt är ett samarbete mellan Borås Stad, Borås Energi och Miljö, Polisen i Borås, Borås City, AB Bostäder i Borås, Södra Älvsborgs Räddningstjänstförbund och Navet Science Center. Följande personer är kontaktpersoner för Borås rent och snyggt.

Åsa Skytt (samordnare),
Fritids- och folkhälsoförvaltningen,Borås Stad
Tel 033-35 72 19
E-post: asa.skytt@boras.se

Sandra Eidergren
Södra Älfsborgs Räddningstjänstförbund
E-post: sandra.eidergren@serf.se

Sophia Jonsson
AB Bostäder i Borås
Tel 033-44 20 21
E-post: sophia.jonsson@bostader.boras.se

Mikael Barsk
Tekniska förvaltningen, Borås Stad
Tel: 033-35 74 00
E-post: mikael.barsk@boras.se

Anton Spets
Tekniska förvaltningen, Borås Stad
Tel: 033-35 74 22
E-post: anton.spets@boras.se

Elin Larsson
Tekniska förvaltningen, Borås Stad
Tel: 033-35 74 36
Mobil: 0768-88 74 34
E-post: elin.l.larsson@boras.se

Annika Klemming
Stadsledningskansliet,Borås Stad
Tel: 033-35 70 66,
E-post: annika.klemming@boras.se

Jonas Henningsson
Borås Energi och Miljö
Tel: 0729-76 60 86
E-post: jonas.henningsson@boras.se

Linda Svedensten
Borås Energi och Miljö
Tel: 033-35 85 51
Mobil: 0729-76 60 55
E-post: linda.svedensten@borasem.se

Caroline Wallin
Borås City
Mobil: 0703-62 67 34
caroline.wallin@borascity.se

Anita Holmqvist
Navet
Tel: 033-41 00 09
E-post: anita.holmqvist@navet.com

Ikon: pratbubblor

Kontakt

Senast ändrad: 2019-12-03 14.03

Ändrad av:

Dela sidan: Kontakta Borås rent och snyggt

g q n C