Meny

Meny

Kontakta Borås rent och snyggt

Borås rent och snyggt är ett samarbete mellan Borås Stad, Borås Energi och Miljö, Polisen i Borås, Borås City, AB Bostäder i Borås, Södra Älvsborgs Räddningstjänstförbund och Navet Science Center. Följande personer är kontaktpersoner för Borås rent och snyggt.

Åsa Skytt (samordnare),
Fritids- och folkhälsoförvaltningen,Borås Stad
Tel 033-35 72 19
E-post: asa.skytt@boras.se

Sandra Eidergren
Södra Älfsborgs Räddningstjänstförbund
E-post: sandra.eidergren@serf.se

Petra Agnroth
AB Bostäder i Borås
Tel 033-35 20 21
E-post: petra.agnroth@bostader.boras.se

Mikael Barsk
Tekniska förvaltningen, Borås Stad
Tel: 033-35 74 00
E-post: mikael.barsk@boras.se

Anton Spets
Tekniska förvaltningen, Borås Stad
Tel: 033-35 74 22
E-post: anton.spets@boras.se

Elin Larsson
Tekniska förvaltningen, Borås Stad
Tel: 033-35 74 36
Mobil: 0768-88 74 34
E-post: elin.larsson@boras.se

Annika Klemming
Stadsledningskansliet,Borås Stad
Tel: 033-35 70 66,
E-post: annika.klemming@boras.se

Jonas Henningsson
Borås Energi och Miljö
Tel: 0729-76 60 86
E-post: jonas.henningsson@boras.se

Linda Eliasson
Borås Energi och Miljö
Tel: 033-35 59 53,
Mobil: 0708-10 18 45
E-post: linda.eliasson@borasem.se

Lisa Statham
Borås City
Mobil: 0706-49 88 02
lisa.statham@borascity.se

Anita Holmqvist
Navet
Tel: 033-41 00 09
E-post: anita.holmqvist@navet.com

p

Kontakt

Senast ändrad: 2018-03-06 11.39

Ändrad av:

Dela sidan: Kontakta Borås rent och snyggt

g q n C

p

Kontakt