Logotyp för Borås Stad
Logotyp för Borås Stad
Logotyp för Borås Stad

Kontakta Borås rent och snyggt

Borås rent och snyggt är ett samarbete mellan Borås Stad, Borås Energi och Miljö, Polisen i Borås, Borås City, AB Bostäder i Borås, Södra Älvsborgs Räddningstjänstförbund och Navet Science Center. Följande personer är kontaktpersoner för Borås rent och snyggt.

Alma Rejler (samordnare för Borås Rent och snyggt)
Fritids- och folkhälsoförvaltningen,Borås Stad
Telefonnummer: 033-35 83 25
E-post: alma.rejler@boras.se

Sandra Eidergren
Södra Älfsborgs Räddningstjänstförbund
E-post: sandra.eidergren@serf.se

Malin Hellstrand
AB Bostäder i Borås
Telefonnummer: 033-44 21 19 eller 0738-62 41 60
E-post: malin.hellstrand@bostader.boras.se

Mikael Barsk
Tekniska förvaltningen, Borås Stad
Telefonnummer: 033-35 74 00
E-post: mikael.barsk@boras.se

Linnéa Sims
Tekniska förvaltningen, Borås Stad
Telefonnummer: 033– 35 74 66
E-post: linnea.sims@boras.se

Filippa Larsson
Tekniska förvaltningen, Borås Stad
Telefonnummer: 033-35 74 36
E-post: filippa.larsson@boras.se

Jonas Henningsson
Borås Energi och Miljö
Telefonnummer: 0729-76 60 86
E-post: jonas.henningsson@borasem.se

Linda Svedensten
Borås Energi och Miljö
Telefonnummer: 0729-76 60 55
E-post: linda.svedensten@borasem.se

Mikaela Persson
Borås City
Telefonnummer: 0707-51 81 21
E-post: mikaela.persson@borascity.se

Anita Holmqvist
Navet Science Center
Telefonnummer: 033-41 00 09
E-post: anita.holmqvist@navet.com

Johan Linderstad
Miljöförvaltningen
Telefonnummer: 033-35 30 41
E-post: johan.linderstad@boras.se

Ikon: pratbubblor

Om du har frågor kontakta:

Telefon:

Senast ändrad:

Ändrad av:

Dela sidan: Kontakta Borås rent och snyggt

Facebooksymbol Twittersymbol LinkedInsymbol E-postsymbol
Ikon: tidning

Nyheter

Ikon: Kalender

Sammanträdeskalender